Loading the player...

Nie Uciszajcie MOICH Proroków Nowa Piosenka AmightyWind

 • Nie Uciszajcie MOICH Proroków Nowa Piosenka AmightyWind

  Ta piosenka powstała, ponieważ 2 grudnia 2018 r. [Pierwszy dzień Chanuki] zebraliśmy się na czacie, aby inne kraje mogły dołączyć do nas podczas pierwszej nocy zapalenia świec Hanuki. RUACH HA KODESZ doprowadził mnie do przeczytania Proroctwa 16 „Nie Zakładajcie Kagańców MOIM prorokom”.

  Kiedy to czytałam, ABBA JAHWEH zaczął zmieniać słowa i teraz jest poprawiona wersja Proroctwa 16 i nazywa się Nie Zakładajcie Kagańców MOIM prorokom, ponieważ JAHWEH ukazuje Cud Chanuki po przeczytaniu proroctwa.

  Proroctwo zostanie opublikowane później, a kobieta, która doświadczyła tego cudu, będzie w filmie. Ezra, słuchał, jak czytam proroctwo, inni zauważyli, że połowa jego twarzy była pełna ciemności i wściekłości. JAHWEH wybrał to proroctwo, aby ostrzec Ezrę, aby nie próbował zakładać kagańca na tego proroka.
  Ta piosenka wydarzyła się, gdy rozmawiałam przez telefon z moimi synami, którzy śpiewają pieśń, i powiedziałam im o cudzie, który wydarzył się w Chanukę, który JAHWEH uczynił, aby udowodnić, że to gniewa GO, gdy próbujesz uciszyć prawdziwego proroka. Zaczęłam otrzymywać teksty do tej piosenki, kiedy JAHWEH powiedział mi, że moi synowie napiszą piosenkę Dont muzzle MY Prophet i imię Ezry. W tekstach widać, dlaczego nie jest już częścią tej Misji.

  Category : Music Clips

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up