Loading the player...

Proroctwo 27 - JAHSZUA Powróci W Szabat Powstańcie Kobiety

 • Proroctwo 27 - JAHSZUA Powróci W Szabat Powstańcie Kobiety

  "JA ostrzegłem cię dawno temu, Elisabeth, aby nie nazwać tej Misji imieniem mężczyzny ani kobiety. Zanim jeszcze powstała ta Misja, JA włożyłem to w twojego ducha, gdyż nic z tego nie zostało dokonane twoją ręką, nic z tego nie wyszło z twoich ust. To narodziło się z ust JAHWEH, to narodziło się z ust JAHUSZUA, waszego MASZIJACH, to narodziło się z ust RUACH ha KODESZ, waszej IMMAJAH. Gdyby to wyszło tylko spod twojej ręki, to dawno by już zawiodło. To dzieje się dzięki Wiatrowi SZIKAINJAH CHWAŁY, który owiewa tę Ziemię - Świętemu Wiatrowi Odnowy! To nie jest [uczynione] twoim oddechem, bo w przeciwnym razie by zawiodło."

  JA, JAHSZUA (JAHUSZUA), powracam w Szabat – nie wiecie, w który.

  Wystąpcie MOJE kobiety – Apostołowie i Prorocy, powstańcie teraz! Nie pozwalajcie już dłużej nikomu mówić wam, że JA nie powołałem was, abyście były Prorokami i Apostołami, Nauczycielami, Ewangelistami czy Pastorami. JA jestem GARNCARZEM, wy jesteście Gliną. Dlaczego miałybyście słuchać człowieka lub tych z duchem faryzeuszy? (...)

  Czy będziecie gotowi? JAHUSZUA powraca w Szabat!

  Powiedz wszystkim, którzy będą słuchać. Nie spodziewaj się, że wszyscy uwierzą – to nie jest twój problem, ale ich problem. Ty masz jedynie być posłuszna.

  Razem z tymi – tymi, których JA umieszczam razem z tobą, będziecie jak układanka, a żadne inne kawałki nie będą pasowały idealnie. Miej oczy otwarte na innych. JA przyprowadzam oddział Proroków, Apostołów, Ewangelistów, Nauczycieli i Pastorów, a będą oni pracować, jako jeden zespół, nigdy nie myśląc o sobie, że są kimś więcej niż naprawdę, wiedząc, że trzymając się razem osiągną to, do czego JA ich powołałem. (...)

  JA jestem BOGIEM doskonałej równowagi. Nie znoszę niczego niezrównoważonego. Nawet Szabat musi być zrównoważony. To jest dzień radowania się we MNIE, a nie przekleństwo. To jest dzień, który ma być błogosławieństwem dla was. Dzień, którego nie należy się obawiać, lecz wyczekiwać z niecierpliwością.

  Szabat nie jest dniem niewoli, ale wolności w PANU. MOI uczniowie i JA jesteśmy przykładem tego, co należy czynić w Szabat. Uczcie się tego nie od faryzeuszy, którzy mówią, że dzień ten ma być niewolą, którzy mówią, że jest to dzień, aby cierpieć.

  Tak, powiadam, wielkie będą wasze błogosławieństwa za przestrzeganie MOJEGO Szabatu i święcenie go.

  To jest Dzień, w którym JA ponownie przyjdę!

  Tak, powiedziałem tym, którzy roszczą sobie miano MOJEJ Oblubienicy: „Przestrzegajcie Szabatu odtąd na przyszłość!”.

  Przygotujcie się, gdyż wasz OBLUBIENIEC nadchodzi, i przybędzie ON w Szabat! Nie wiecie, w który, ale ci, którzy nie czekają na MNIE w Szabat, przegapią MNIE!

  Tak, mówię raz jeszcze: Podczas, gdy MOJE przybycie na Ziemię przybliża się, pozwólcie MI być w ten dzień w waszych myślach, słowach i uczynkach. Cieszcie się tym dniem razem ze MNĄ.

  Czy nie porzucicie waszych światowych przyjemności dla MNIE przez jeden dzień w tygodniu?

  Praktykujcie to już teraz!

  Nadchodzi czas, w którym źli będą zwracać uwagę na to, kto prawdziwie do MNIE należy, a kto nie należy do MNIE naprawdę. Oni będą rozpoznawać po tym znaku: czy przestrzegacie i zachowujecie MOJE Prawa!

  Oni zabronią wam gromadzić się w Szabat lub uznawać, że ten dzień jest Szabatem.

  Pamiętajcie: Od zachodu słońca w piątek do zachodu słońca w sobotę, to jest Szabat! Zachowujcie go, jako święty i jako dzień dla was i dla MNIE, abyśmy się tulili i poznawali wzajemnie. Wy jesteście MOIMI Umiłowanymi. Ci, którzy to czynią, poznają błogosławieństwa, jakich nigdy przedtem nie znaliście.

  A więc, powiedziałem te rzeczy MOIM sługom i dostarczyłem ten Przekaz wam – ludowi – w środku osobistego Proroctwa danego osobom z tej Misji. Pozostawiam was jeszcze z tymi Słowami do tych, którzy wyznają przynależność do MNIE, i którzy prowadzą dusze do MNIE: nauczajcie MOJE Dzieciątka, Oblubienicę, Wybranych i Mianowanych, aby byli przestrzegającymi Szabatu, a nie, łamiącymi Szabat!

  Po tym wszyscy ludzie was poznają. Poprzez to będziecie gotowi na MOJE przyjście.

  Ci z uszami do słuchania usłyszą, wszyscy inni zaś pozostaną głusi. Pozostawcie ich głuchymi, gdyż to duch buntu wstępuje do ich serc i dusz. Pozostawcie ich.

  Ponownie mówię, nie próbujcie zmieniać ich zdania. MOJE Pismo mówi prawdę, ono nie zmienia się. JA, JAHSZUA (JAHUSZUA), przyszedłem by wypełnić Prawo, a nie znosić Prawa JAHWEH.

  Pamiętajcie jak w dawnych czasach wielu zostało zabitych za nieprzestrzeganie MOJEGO Szabatu. Nadchodzi czas, w którym ujrzycie wielkie tragedie, i one wydarzą się w Szabat. Ludzie będą potrząsać głowami i zastanawiać się, dlaczego? Wy będziecie wiedzieć, dlaczego, właśnie wam to teraz powiedziałem. Ale jak inni mają wiedzieć, że MNIE obrażają, jeśli im tego nie powiecie?

  http://www.amightywind.com
  http://www.amightywind.nl

  Category : Prophecies

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up