Loading the player...

Proroctwo 146 - JAHUSZUA, my czekamy na CIEBIE! Modlitwa Prorocza Eliszewy Elijahu, wstawiennictwo za Oblubienicę

 • Proroctwo 146 - JAHUSZUA, my czekamy na CIEBIE! Modlitwa Prorocza Eliszewy Elijahu, wstawiennictwo za Oblubienicę

  Prorok Eliszewa mówi:

  Czy ty również czekasz na JAHUSZUA, aby przyszedł zabrać cię do Domu, do Nieba, jako JEGO Oblubienicę?
  Jeżeli tak, posłuchaj tego nagrania z modlitwą na której RUACH HA KODESZ (DUCH ŚWIĘTY) niespodziewanie płacze przeze mnie. Ja czułam, jakbym prawdziwie stała na miejscu wszystkich nas, którzy czekamy na naszego Ukochanego JAHUSZUA, aby przyszedł i zabrał SWOJĄ Oblubienicę do Domu. Jeżeli ty nie czekasz na to, to nawet nie zawracaj sobie głowy słuchaniem, bo nie zrozumiesz smutku, jaki czujemy, kiedy oczekujemy tu aż nasz JAHUSZUA przyjdzie ponownie i zabierze nas na Wieczerzę Weselną BARANKA. Jeżeli ty nie wypatrujesz i nie oczekujesz i nie smucisz się, tęskniąc za tym by być z JAHUSZUA (JEZUSEM), to nie kłopocz się, bo ON nie przychodzi po ciebie, mówiąc z przykrością.
  Ale wy, którzy czekacie, usłyszycie żal w moim głosie, a niektórzy będą może nawet w stanie zinterpretować Języki RUACH HA KODESZ (DUCHA ŚWIĘTEGO). Ja dzielę się tym z wami, aby was zachęcić. Upewnijcie się, że jesteście pośród 5 Mądrych dziewic z lampami opatrzonymi i pełnymi oliwy. Wy zobaczycie GO jedynie wtedy, kiedy macie wiarę, że to się stanie!
  diabeł próbował zakłócić nagranie tej modlitwy. Posłuchajcie jak dyktafon zaczął szwankować i przyspieszać nagranie (przy końcu).

  To jest Prorocza wizja, i my modlimy się o to, abyśmy byli godni uniknąć Wielkiego Ucisku. Wniebowzięcie / Porwanie nie jest dla "kościoła", ale dla posłusznej Oblubienicy JAHUSZUA. Przyjdźcie do amightywind.com po ponad 145 Proroctw na Czasy Końca.

  Czy łzy pojawiają się w twoich oczach, kiedy słuchasz modlitwy Eliszewy (Elisabeth)? Czy jesteś Oblubienicą JAHUSZUA? Skontaktuj się z nami na stronie Misji przez Contact lub Guestbook.

  * * *

  Modlitwa o Zbawienie:
  Drogi JAHUSZUA ha MASZIJACH,
  Przyjmuję Ciebie teraz jako mojego PANA i ZBAWICIELA, Ty jesteś BOGIEM, którego kocham. Wierzę, że zapłaciłeś cenę za moje grzechy na Kalwarii, umarłeś i trzeciego dnia zmartwychwstałeś.
  Proszę Cię, abyś wstąpił do mojego serca, przebaczył moje grzechy i oczyścił mnie z wszelkiej nieprawości. Przykro mi, że grzeszyłem i przepraszam, odwracam się od tych grzechów.
  Dziękuję, że napełniasz mnie Twoim DUCHEM ŚWIĘTYM i dajesz mi pragnienie do służenia Tobie poprzez wszystkie dni mojego życia. Proszę, abyś żył we mnie dla Swojej Chwały.
  Dziękuję, że dajesz mi pragnienie czytania Twojej Biblii. Daj mi proszę mądrość, abym mógł ją rozumieć.
  Dziękuję, że miłujesz mnie i zbawiasz moją duszę, a moją wiarę wzmacniasz, abym pewnego dnia mógł być z Tobą w Niebie! Wypełnij mnie teraz Twoim ŚWIĘTYM DUCHEM i ocal mnie z ręki złego. W Twoim Imieniu JAHUSZUA zanoszę tę modlitwę.
  Nie pozwól mi PANIE zapomnieć, iż wszyscy zgrzeszyli i pozbawieni są Chwały BOŻEJ. Po to właśnie przybyłeś Ty, aby ocalić nas, grzeszników. Dlatego właśnie nazywamy Cię naszym Zbawicielem!
  Amen.

  Przeczytaj tę modlitwę, a następnie wypowiedz ją, nie jedynie słowami, ale całą duszą i sercem. Przyjmij JAHUSZUA jako swego wyłącznego Pana i Zbawiciela już dziś, gdyż tylko dzięki Niemu możesz zostać zbawiony. Pamiętaj, jutro może być za późno!
  Pamiętaj, że JAHUSZUA jest nie tylko twoim BOGIEM, ale i najlepszym przyjacielem! ON troszczy się o ciebie i bardzo miłuje, takiego, jakim jesteś. ON nienawidzi grzechu, ale miłuje ciebie, grzesznika!
  JAHUSZUA zapłacił cenę za twoje grzechy i teraz nie musisz się już dłużej czuć winnym lub potępionym! Wyznaj swoje grzechy JAHUSZUA, nazywając je po imieniu, i powiedz jak bardzo jest ci przykro, że je popełniłeś. Proś, aby wybaczył ci ON wszystkie grzechy, te z przeszłości, jak i te obecne!
  Grzechem zaś jest wszystko, co zasmuca lub wprawia w niezadowolenie ŚWIĘTEGO BOGA JAHWEH. Nikt nie jest doskonały! Pamiętaj o tym!
  Czytaj Nowy Testament, poznawaj JAHUSZUA. W Ewangelii Św. Mateusza 10:32 jest napisane, że do każdego, kto wyzna przed ludźmi, że JAHUSZUA jest jego PANEM i ZBAWICIELEM, JAHUSZUA przyzna się przed OJCEM ŚWIĘTYM JAHWEH w Niebie. Nie wstydź się JAHUSZUA! ON nie wstydzi się ciebie. Powiedz komuś, że tego dnia przyjąłeś JAHUSZUA z Kalwarii i Nazaretu! Wszyscy aniołowie w Niebie będą się radować, że kolejna Owieczka ze Stada Dobrego Pasterza została odnaleziona! (Ewangelia Św. Łukasza 15:4-10)
  Witamy cię w Rodzinie JAHUSZUA! Pozwól nam cieszyć się z razem z tobą, napisz do nas i daj nam znać o Darze Życia Wiecznego, który otrzymałeś od JAHUSZUA. Chcemy tak bardzo spotkać cię w Niebie, o ile nie wcześniej tutaj, na Ziemi!

  Category : Prophecies

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up