Loading the player...

Nie przyjmujcie ducha zwątpienia od wrogów AmightyWind - WAŻNE OSTRZEŻENIA

 • Nie przyjmujcie ducha zwątpienia od wrogów AmightyWind - WAŻNE OSTRZEŻENIA

  Uwaga, nie przyjmujcie ducha zwątpienia, kłamstw ani fałszywych oskarżeń od wrogów BOŻEJ Misji AmightyWind - które są przeciwieństwem danych nam przez ABBA JAHWEH i JAHUSZUA Wiary oraz Prawdy. Sam szatan nazywa siebie imieniem "zwątpienie". Nasi wrogowie są "agentami zwątpienia". Obejrzyjcie ten film, aby dowiedzieć się więcej o niebezpieczeństwie złego ducha zwątpienia i o tym, jak wrogowie strategicznie atakują Owce i Baranki JAHUSZUA MESJASZA / JEZUSA CHRYSTUSA zwątpieniem, usiłując zniszczyć Prawdę, którą ON ugruntował już i potwierdził w ich życiach.

  Umiłowani, nie bądźcie zwiedzeni przez wrogów AmightyWind oraz ich oszczercze kłamstwa oraz propagandę z padołów piekła przeciwko tej Misji, którą JAH używa, aby dosięgać dusz z całego świata w obecnie ponad 50-ciu różnych językach z Ewangelią JAHUSZUA HA MASZIJACH oraz Słowami Proroczymi, które zostały dane Prorok Eliszewie Elijahu (Elisabeth Elijah), aby przygotować Oblubienicę i Gości na Wieczerzę Weselną BARANKA. Każdy, kto atakuje Misję AmightyWind i próbuje dyskredytować dobry owoc tej Misji, jedynie udowadnia, kim naprawdę jest ich ojciec, a jest nim diabeł. (Ew. Jana 8:44) To, co Misja AmightyWind osiąga, jedynie Drogocenny DUCH ŚWIĘTY / RUACH HA KODESZ może dokonać poprzez posłannictwo duszpasterskie. Nie ważcie się zasmucać i bluźnić DUCHA ŚWIĘTEGO poprzez przypisywanie dzieł DUCHA ŚWIĘTEGO diabłowi. (Ew. Mateusza 12:24-31) Nie nazywajcie tej Misji "złem" albo "od diabła"! Uważajcie, ponieważ to jest według Biblii bluźnierstwem RUACH HA KODESZ.

  Do każdego, kto uwierzył kłamstwom naszych wrogów i został wmanipulowany przez nich w czynienie jakiejkolwiek krzywdy tej Misji poprzez słowa lub uczynki - nawróćcie się, ukorzcie i przeproście za zło, jakie uczyniliście, naprawiając wyrządzoną krzywdę, wzywamy was w Imieniu JAHUSZUA!
  Wszyscy, którzy atakują tę Świętą Misję AmightyWind oraz drwią i odmawiają nawrócenia się, służąc szatanowi - w was nie ma DUCHA ŚWIĘTEGO i piekło oraz jezioro ognia będą waszym następnym miejscem pobytu.

  W posłuszeństwie nakazowi JAHWEH z Ks. Ezechiela 3:17-21, aby być Stróżem dla BOGA JAHWEH, tworzymy te filmy, ostrzegając was przed żałosnymi kłamstwami naszych wrogów i ich diabolicznymi staraniami, aby rekrutować dusze dla szatana. Teraz nie ma już żadnej wymówki dla nikogo, aby dalej wierzyć w te kłamstwa, i nie będzie żadnej krwi na naszych rękach. My prezentujemy prawdę w Imieniu Misji AmightyWind JAHUSZUA MESJASZA i dalej niestrudzenie walczymy z oszczerczymi kłamstwami naszych wrogów, którzy są sługami szatańskimi, usiłującymi na próżno zniszczyć Misję AmightyWind, która należy do ŚWIĘTEJ TRÓJCY: BOGA OJCA JAHWEH, SYNA JAHUSZUA MESJASZA oraz DUCHA ŚWIĘTEGO, RUACH HA KODESZ.

  Category : Teachings

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up