Loading the player...

Proroctwo 21 - Czy Jesteście Gotowi Na Szok? Gabriel Już Zadął W Swój Róg!

 • Proroctwo 21 - Czy Jesteście Gotowi Na Szok? Gabriel Już Zadął W Swój Róg!

  Już 7 sierpnia 1998 r. (!) Apostoł i Prorok Eliszewa Elijahu otrzymała z Nieba prorocze Objawienia (i sny) o nadchodzącej pladze zombie! Jest to Proroctwo 21, część 1 i 2 nazwane: "Czy jesteście gotowi na szok? Gabriel już zadął w swój róg!" i "Umarli znów powstaną".
  **Proszę nie śmiejcie się, poczekajcie, bo na końcu filmu będzie dowód na to Proroctwo poparty najnowszymi wiadomościami.
  Prezentowany film ma prawie 10 lat, ale został ponownie dodany by OSTRZEC was, ponieważ jesteśmy bliżej tych rzeczy niż kiedykolwiek wcześniej. szatan stara się w taki czy inny sposób uwolnić tę demoniczną plagę zombie na tym świecie, aby podrobić wskrzeszenie umarłych opisane w Biblii, musicie wiedzieć, co robić i co mówią JAHWEH, JAHUSZUA HA MASZIJACH (JEZUS CHRYSTUS) i RUACH HA KODESZ (DUCH ŚWIĘTY ) tym, którzy chcą i starają się mieć z NIMI kochającą, pełną posłuszeństwa relację. Tylko poprzez Imię i Krew JAHUSZUA HA MASZIJACH będziecie w tym czasie wybawieni i chronieni. Zobacz, co ABBA JAHWEH i JAHUSZUA mówią o namaszczonej desce lub kawałku drewna, który ma przedstawiać Moc Krzyża jako waszą broń przeciwko demonicznym zombie, które będą pochodzić z bezdennego dołu. Dowiedz się z Nieba, że broń stworzona przez człowieka, taka jak pistolety/kule, nie zabije zombie, a jedynie pomnoży zło. Pokładajcie swoją wiarę tylko w JAHUSZUA MASZIJACH Synu JAH i żyjcie przed Nim w Świętości dla ochrony przed złem i zwycięstwem nad szatanem i jego złymi uczynkami.

  To Proroctwo otrzymane przez Apostoł Eliszewę Elijahu zawiera więcej objawień o Wielkim Ucisku, Oblubienicy JAHUSZUA HA MASZIACH (Objawienie Jana rozdziały 14 i 7), Dwojgu Świadkach, Męczennikach, Powstaniu Świętych, znaku Bestii i wielu innych. Jakże zadziwiające jest to, że JAHWEH mówił już do niej te rzeczy, które są poparte Pismem Świętym, dawno temu - 7 sierpnia 1998 roku!


  * * *


  Modlitwa o Zbawienie:
  Drogi JAHUSZUA ha MASZIJACH,
  Przyjmuję Ciebie teraz jako mojego PANA i ZBAWICIELA, Ty jesteś BOGIEM, którego kocham. Wierzę, że zapłaciłeś cenę za moje grzechy na Kalwarii, umarłeś i trzeciego dnia zmartwychwstałeś.
  Proszę Cię, abyś wstąpił do mojego serca, przebaczył moje grzechy i oczyścił mnie z wszelkiej nieprawości. Przykro mi, że grzeszyłem i przepraszam, odwracam się od tych grzechów.
  Dziękuję, że napełniasz mnie Twoim DUCHEM ŚWIĘTYM i dajesz mi pragnienie do służenia Tobie poprzez wszystkie dni mojego życia. Proszę, abyś żył we mnie dla Swojej Chwały.
  Dziękuję, że dajesz mi pragnienie czytania Twojej Biblii. Daj mi proszę mądrość, abym mógł ją rozumieć.
  Dziękuję, że miłujesz mnie i zbawiasz moją duszę, a moją wiarę wzmacniasz, abym pewnego dnia mógł być z Tobą w Niebie! Wypełnij mnie teraz Twoim ŚWIĘTYM DUCHEM i ocal mnie z ręki złego. W Twoim Imieniu JAHUSZUA zanoszę tę modlitwę.
  Nie pozwól mi PANIE zapomnieć, iż wszyscy zgrzeszyli i pozbawieni są Chwały BOŻEJ. Po to właśnie przybyłeś Ty, aby ocalić nas, grzeszników. Dlatego właśnie nazywamy Cię naszym Zbawicielem!
  Amen.

  Przeczytaj tę modlitwę, a następnie wypowiedz ją, nie jedynie słowami, ale całą duszą i sercem. Przyjmij JAHUSZUA jako swego wyłącznego Pana i Zbawiciela już dziś, gdyż tylko dzięki Niemu możesz zostać zbawiony. Pamiętaj, jutro może być za późno!
  Pamiętaj, że JAHUSZUA jest nie tylko twoim BOGIEM, ale i najlepszym przyjacielem! ON troszczy się o ciebie i bardzo miłuje, takiego, jakim jesteś. ON nienawidzi grzechu, ale miłuje ciebie, grzesznika!
  JAHUSZUA zapłacił cenę za twoje grzechy i teraz nie musisz się już dłużej czuć winnym lub potępionym! Wyznaj swoje grzechy JAHUSZUA, nazywając je po imieniu, i powiedz jak bardzo jest ci przykro, że je popełniłeś. Proś, aby wybaczył ci ON wszystkie grzechy, te z przeszłości, jak i te obecne!
  Grzechem zaś jest wszystko, co zasmuca lub wprawia w niezadowolenie ŚWIĘTEGO BOGA JAHWEH. Nikt nie jest doskonały! Pamiętaj o tym!
  Czytaj Nowy Testament, poznawaj JAHUSZUA. W Ewangelii Św. Mateusza 10:32 jest napisane, że do każdego, kto wyzna przed ludźmi, że JAHUSZUA jest jego PANEM i ZBAWICIELEM, JAHUSZUA przyzna się przed OJCEM ŚWIĘTYM JAHWEH w Niebie. Nie wstydź się JAHUSZUA! ON nie wstydzi się ciebie. Powiedz komuś, że tego dnia przyjąłeś JAHUSZUA z Kalwarii i Nazaretu! Wszyscy aniołowie w Niebie będą się radować, że kolejna Owieczka ze Stada Dobrego Pasterza została odnaleziona! (Ewangelia Św. Łukasza 15:4-10)
  Witamy cię w Rodzinie JAHUSZUA! Pozwól nam cieszyć się z razem z tobą, napisz do nas i daj nam znać o Darze Życia Wiecznego, który otrzymałeś od JAHUSZUA. Chcemy tak bardzo spotkać cię w Niebie, o ile nie wcześniej tutaj, na Ziemi!

  Category : Prophecies

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up