Loading the player...

Porwanie Oblubienicy JAHUSZUA HA MASZIJACH w Rosz HaSzana

 • Porwanie Oblubienicy JAHUSZUA HA MASZIJACH w Rosz HaSzana

  wybrane urywki Proroctw:

  Proroctwo 61
  JA miłuję was, MOJE umiłowane dzieci, was, którzy nie boicie się teraz czynić wszystkiego, co JA wam mówię; wy, którzy macie respekt dla Świętych Dni; wy, którzy wołacie do JAHUSZUA i oczekujecie JEGO przyjścia. Oni mają olej w ich lampach jak wyczekują i mają zapas oleju w dostatku, gdyż nie znają ani dnia, ani godziny. Oni wiedzą, że JAHUSZUA powróci w Szabat, ale, w który Szabat? JA powiedziałem tej służebnicy, że to będzie w Rosz ha Shanah i, że będzie jedno przyjście, ale w które Rosz ha Shanah? MOJE Słowo mówi, że ON przyjdzie o północy, ale, w którą godzinę północy? A więc, MOI umiłowani próbują obliczać, w którą godzinę MÓJ SYN przyjdzie – MOI drodzy, to jest nierozsądne. Zamiast tego, po prostu pracujcie dla MNIE i bądźcie zajęci, utrzymujcie płomienie waszych lamp, pracujcie by zebrać jedyne bogactwo, jakie można zabrać, gdy opuścicie Ziemię, gdyż nikt nie będzie wiedzieć. Jak złodziej pojawia się w nocy, tak będzie z miłością waszego życia. Ale, czy znajdzie ON was bez skazy i bez zmarszczki? (...)

  Proroctwo 76
  Podobnie jak dmie się w róg szofaru na żydowskim weselu, aby obwieścić przybycie pana młodego, tak też JA, JAHUSZUA, będę miał brzmiący róg szofaru, aby ogłosić MOJE przyjście po MOJĄ umiłowaną Oblubienicę. Nasłuchujcie dźwięku tego rogu szofaru, nie jest on wcale odległy. Prorokowałem przez tę Pannę Obwieszczającą, że powróciłbym na Szabat i powiedziałem do niej: "Co jeśli to Rosz haSzanah jest dniem, w którym przyjdę?"; nie wiecie jednak, które Rosz haSzanah. …..
  MOJA Oblubienico, wy wyczekujecie w tęsknocie na dźwięk Rogu Szofaru wiedząc, że wasz MESJASZ i OBLUBIENIEC ukaże się natychmiast po rozbrzmieniu dźwięku Szofaru, aby osobiście zabrać was do waszego Niebiańskiego Domu. Rezydencje, które JA zbudowałem dla was czekają, razem z waszymi nagrodami, które są zgromadzone w waszych magazynach. MOJA Oblubienico, wy tęsknicie za MNĄ tak samo jak JA tęsknię, aby być fizycznie z wami i nie jest to już teraz odlegle. Pocieszcie się MOI Ukochani i w to następne Rosz haSzanah 2004 przemawiajcie do MNIE w sposób, w jaki mówilibyście do ukochanego współmałżonka, chcąc, aby powrócił do was z dalekiej podróży. Proście z płaczem o MÓJ powrót, z miłości i tęsknoty, nie ze strachu. Pragnę słyszeć wasze słowa pełne pasji i miłości do MNIE, podobnie jak pragnie słyszeć je ABBA JAHWEH. Zostawiłem wam MOJE słowa miłości w Pieśniach Salomona. To nie jest o miłości seksualnej, ale o miłości, którą niewielu poza MOJĄ Oblubienicą potrafi zrozumieć. Czytajcie je z Duchowym rozeznaniem i proście MNIE, a JA wyjaśnię wam przypowieści zawarte w tych sonetach, gdyż jest w nich opisane więcej niż tylko miłość Salomona. MOJA Oblubienica jest ukryta w tych wersetach. Czy potraficie ją odnaleźć? JA dzielę się następną tajemnicą z Oblubienicą JAHUSZUA: MOJA Panna Obwieszczająca Elisabeth już nosi duchową obrączkę ślubną. Ona będzie wiedziała, komu jeszcze wręczyłem te obrączki. Wszyscy z MOJEJ Oblubienicy będą nosili unikalne obrączki ślubne, które są odzwierciedleniem ceny, jaką zapłacili, aby stać się MOJĄ Oblubienicą. Nie będzie dwóch identycznych pierścieni. Umiłowani, kiedy Oblubienica i wszyscy Goście przybędą, wtedy rozpocznie się Weselna Uczta BARANKA. JA, JAHUSZUA nie tylko będę tańczyć i weselić się z MOJĄ Umiłowaną Oblubienicą, ale również z MOIMI Umiłowanymi honorowymi Gośćmi. Błogosławieni wszyscy, którzy są zaproszeni na Ucztę Weselną BARANKA, jak to jest napisane w Apokalipsie (Objawieniu Jana 19:9) (...)


  Category : Teachings

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up