Loading the player...

Wyzwanie Eliasza na Górze Karmel; Misja AmightyWind vs wrogowie

 • Wyzwanie Eliasza na Górze Karmel; Misja AmightyWind vs wrogowie

  Modlitwa Prorok Eliszewy Elijahu o osądzenie przez BOGA pomiędzy nią i Misją AmightyWind, a wrogami szukającymi jej zniszczenia, przyrównana do wyzwania, jakie prorokom baala w dawnych czasach rzucił Prorok Eliasz.

  Pierwotnie, w czasie nagrywania tego filmu, Misja AmightyWind znajdowała się pod zmasowanymi atakami sług szatana podszywających się pod chrześcijan na YouTube. Prorok Eliszewa modliła się: 'BOŻE, obroń i wstaw się za tym, który prawdziwie służy TOBIE i prowadzi dusze do JAHUSZUA MESJASZA (JEZUSA CHRYSTUSA), a zniszcz tego, kto jest zwodzicielem i służy szatanowi, czy to jestem ja czy oni.' Do wyzwania dołączyło wielu innych misjonarzy i przyjaciół Misji z całego świata, także modląc się publicznie o osądzenie pomiędzy Misją AmightyWind a jej zaciekłymi wrogami. BÓG słyszał i odpowiedział. Na dzień dzisiejszy znaczna większość atakujących w tamtym czasie wrogów Prorok Eliszewy i Misji Amightywind zniknęła z YouTube oraz życia samej Prorok już dawno, sama Misja zaś jest błogosławiona jak nigdy dotąd i rozwinęłą się wielokrotnie w porównaniu do owego czasu, a Prorok chodzi w co raz większym Namaszczeniu.
  Rezultat jest zatem jasny: BÓG wstawia się za Misją AmightyWind oraz Prorokiem Eliszewą Elijahu oraz potwierdza ich prawdziwość.

  Category : Teachings

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up