Loading the player...

Proroctwo 153 - Słuchaj Izraelu I Świecie, Ja, JAHWEH EL-SZADAJ MÓWIĘ: Covid–19 W Laboratorium Zrobiony

 • Proroctwo 153 - Słuchaj Izraelu I Świecie, Ja, JAHWEH EL-SZADAJ MÓWIĘ: Covid–19 W Laboratorium Zrobiony

  Oto Proroctwo 153 wypowiedziane przez Apostoł Eliszewę Elijahu
  ABBA JAHWEH i JAHUSZUA HA MASZIJACH (JEZUS CHRYSTUS) ostrzegają Izrael i resztę świata przed czasem Ucisku Jakuba (Jer 30:7) oraz o tym, że jesteśmy na krawędzi Wielkiego Ucisku. (Mat 24; Dan 12)
  Film ten zawiera także specjalną drugą część demaskującą Hollywood oraz próbującą dosiegnąć dla JAHUSZUA HA MASZIJACH tych spośród Hollywoodu, którzy nie przekroczyli granicy przez bluźnierstwo RUACH HA KODESZ (DUCHOWI ŚWIĘTEMU), ale wciąż mają szansę, aby przyjść do JAHUSZUA HA MASZIJACH (JEZUSA CHRYSTUSA) i odwrócić się od swoich grzechów, używając reszty swojego życia do tego, by demaskować to, co dzieje się w Hollywoodzie oraz prowadzić dusze do JAHUSZUA HA MASZIJACH. Już 26 lat temu Apostoł Prorok Eliszewa Elijahu usłyszała z Nieba, że ta Misja AmightyWind będzie użyta do tego, aby dosięgnąć zagubionych - włączając w to aktorów, aktorki, producentów, muzyków itd. - dla Królestwa Niebios.


  Modlitwa o Zbawienie:
  Drogi JAHUSZUA ha MASZIJACH,
  Przyjmuję Ciebie teraz jako mojego PANA i ZBAWICIELA, Ty jesteś BOGIEM, którego kocham. Wierzę, że zapłaciłeś cenę za moje grzechy na Kalwarii, umarłeś i trzeciego dnia zmartwychwstałeś.
  Proszę Cię, abyś wstąpił do mojego serca, przebaczył moje grzechy i oczyścił mnie z wszelkiej nieprawości. Przykro mi, że grzeszyłem i przepraszam, odwracam się od tych grzechów.
  Dziękuję, że napełniasz mnie Twoim DUCHEM ŚWIĘTYM i dajesz mi pragnienie do służenia Tobie poprzez wszystkie dni mojego życia. Proszę, abyś żył we mnie dla Swojej Chwały.
  Dziękuję, że dajesz mi pragnienie czytania Twojej Biblii. Daj mi proszę mądrość, abym mógł ją rozumieć.
  Dziękuję, że miłujesz mnie i zbawiasz moją duszę, a moją wiarę wzmacniasz, abym pewnego dnia mógł być z Tobą w Niebie! Wypełnij mnie teraz Twoim ŚWIĘTYM DUCHEM i ocal mnie z ręki złego. W Twoim Imieniu JAHUSZUA zanoszę tę modlitwę.
  Nie pozwól mi PANIE zapomnieć, iż wszyscy zgrzeszyli i pozbawieni są Chwały BOŻEJ. Po to właśnie przybyłeś Ty, aby ocalić nas, grzeszników. Dlatego właśnie nazywamy Cię naszym Zbawicielem!
  Amen.

  Przeczytaj tę modlitwę, a następnie wypowiedz ją, nie jedynie słowami, ale całą duszą i sercem. Przyjmij JAHUSZUA jako swego wyłącznego Pana i Zbawiciela już dziś, gdyż tylko dzięki Niemu możesz zostać zbawiony. Pamiętaj, jutro może być za późno!
  Pamiętaj, że JAHUSZUA jest nie tylko twoim BOGIEM, ale i najlepszym przyjacielem! ON troszczy się o ciebie i bardzo miłuje, takiego, jakim jesteś. ON nienawidzi grzechu, ale miłuje ciebie, grzesznika!
  JAHUSZUA zapłacił cenę za twoje grzechy i teraz nie musisz się już dłużej czuć winnym lub potępionym! Wyznaj swoje grzechy JAHUSZUA, nazywając je po imieniu, i powiedz jak bardzo jest ci przykro, że je popełniłeś. Proś, aby wybaczył ci ON wszystkie grzechy, te z przeszłości, jak i te obecne!
  Grzechem zaś jest wszystko, co zasmuca lub wprawia w niezadowolenie ŚWIĘTEGO BOGA JAHWEH. Nikt nie jest doskonały! Pamiętaj o tym!
  Czytaj Nowy Testament, poznawaj JAHUSZUA. W Ewangelii Św. Mateusza 10:32 jest napisane, że do każdego, kto wyzna przed ludźmi, że JAHUSZUA jest jego PANEM i ZBAWICIELEM, JAHUSZUA przyzna się przed OJCEM ŚWIĘTYM JAHWEH w Niebie. Nie wstydź się JAHUSZUA! ON nie wstydzi się ciebie. Powiedz komuś, że tego dnia przyjąłeś JAHUSZUA z Kalwarii i Nazaretu! Wszyscy aniołowie w Niebie będą się radować, że kolejna Owieczka ze Stada Dobrego Pasterza została odnaleziona! (Ewangelia Św. Łukasza 15:4-10)
  Witamy cię w Rodzinie JAHUSZUA! Pozwól nam cieszyć się z razem z tobą, napisz do nas i daj nam znać o Darze Życia Wiecznego, który otrzymałeś od JAHUSZUA. Chcemy tak bardzo spotkać cię w Niebie, o ile nie wcześniej tutaj, na Ziemi!

  Category : Prophecies

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up