Loading the player...

Пророцтво 115. Остерігайтеся Тоталітарної Диктатури Приходить в Америку і весь світ!

 • Пророцтво 115. Остерігайтеся Тоталітарної Диктатури Приходить в Америку і весь світ!

  Пророцтво 115 Остерігайтеся Тоталітарної Диктатури Приходить в Америку і весь світ! Виголошено під Помазанням ДУХА СВЯТОЇ Через Апостола і Пророка Елішеву Еліяху Отримано у вересні 2009 року Вперше випущений 12 жовтня 2009 року Десять років по тому ми бачимо, як багато з цього Пророцтва збулося. Навіть у січні 2016 року, Кувейтська газета Al jarida вперше повідомляє, що тодішній президент США [2009-2016], Барак Обама, распологал свою увагу на найвище становище в ООН, Генерального секретаря ООН, хоча його офіс пізніше заперечував це. Перенесемося в 2020 рік, через місяць після явної крадіжки президентських виборів у США, Обама це визнає: [Інтерв'ю в листопаді 2020 року, у передачі (The Late Show)] [сміється ] Я, я, я вже говорив це раніше.
  Я мм - люди запитували мене, "Знаючи те, що ти знаєш зараз, чи не шкодуєш ти, що у тебе немає третього терміну?" і я зазвичай говорив, Ви знаєте що? Якщо, якби я зміг би організувати... поставивши чоловіка або жінку як прикриття і у них був би навушник, а я просто був би в своєму підвальному приміщенні, одягнений в спортивний костюм, переглядає справи але я міг би встановити розповіді тільки з кимось іншим якби він вів промови і церемонії, то я б погодився на це.

  В даний час на початку 2021 року, тоталітарні заходи контролю поширюються по всьому світу де ізоляція та закриття через випадок COVID-19 тривають більше року у той час як тоталітарні маріонетки тепер, схоже, знаходяться в Білому Домі: Колишній віце-президент Обами Джо Байден, і давній друг сім'ї, Камала Харріс.

  Хоча годинник цокає, і кінець часу, наближається період Скорботи, БОГ ВСЕМОГУТНІЙ ЯХУВЄХ також обіцяє відстрочку, і вихід з того, що прийде, небажана система " охорони здоров'я” , Якщо народ буде протестувати проти цій тиранії - а також " віддасть свої голоси на Небеса,” тобто покається і змириться перед БОГОМ в молитві. Відвідайте AmightyWind.com для повного Пророцтва.

  Category : Prophecies

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up