Loading the player...

Пророцтво 147 - Емоційна Молитва Порятунку 2020, ЯХУШУА ХА МАШІАХ чекає на вас щоб сказати це.

 • Пророцтво 147. Емоційна Молитва Порятунку 2020, ЯХУШУА ХА МАШІАХ чекає на вас щоб сказати це.

  Пророцтво 147. Емоційна Молитва Порятунку 2020, ЯХУШУА ХА МАШІАХ чекає на вас,
  щоб сказати це
  Вимовлено під Помазанням РУАХ ХА КОДЕШ
  Через Апостола, Пророка Елішеву Еліяху
  Отримано 16 Листопада-Випущено 26 Листопада - 2019
  ​Ця Рятивна Молитва була дана від ЯХУВЄХ, ЯХУШУА і ДОРОГОЦІННОЇ РУАХ ХА КОДЕШ Апостолу Елішеві Еліяху 25 років тому. Ця емоційна Молитва ніколи не була перероблена до цих пір.
  Особливо, якщо ви ще не врятовані і не віддали своє життя ЯХУШУА, або якщо ви впали в гріх, ми закликаємо вас - і більш ніж закликаємо-вимовити цю Молитву Порятунку разом з Елішевою, яка написала її.
  Якщо необхідно, вислухайте кілька разів і вкладіть цю Молитву в свій дух.
  І знову, повторюю, прочитайте це з Елішевою Еліяху, всім своїм серцем і всією своєю душею і врятуйтеся, тому що завтра може бути занадто пізно. Врятуйтеся і віддайте своє життя ЯХУШУА ХА МАШІАХ. Прямо зараз.
  Ця Рятівна Молитва була дана від ЯХУВЄХ, ЯХУШУА і ДОРОГОЦІННОЇ РУАХ ХА КОДЕШ Апостолу Елішеві Еліяху 25 років тому Ця емоційна Молитва ніколи не була перероблена досі.
  Особливо якщо ви ще не врятовані і не віддали своє життя ЯХУШУА або якщо ви знову впали в гріх, ми закликаємо вас, і більш ніж закликаємо, вимовити разом з нею цю Рятівну Молитву.
  При необхідності прослухайте його кілька разів, і нехай ця молитва увійде в ваш дух.
  І знову повторіть це з Елішевою Еліяху, всім своїм серцем і всією своєю душею і рятуйтеся, тому що завтра може бути занадто пізно. Рятуйтеся і віддайте своє життя ЯХУШУА ХА МАШІАХ. Прямо зараз.

  ДОРОГИЙ КОХАНИЙ ЯХУШУА ХА МАШІАХ, Тепер я віддаю ТОБІ своє життя. Я прошу, щоб ТИ жив через мене. Я прошу, щоб ТИ створив у мені чисте серце, псалом 50 (51).
  Я приймаю ТЕБЕ, ЯХУШУА ХА МАШІАХ, зараз же, як ПРАВИТЕЛЯ мого життя, мій МЕСІЯ СПАСИТЕЛЬ. ТИ БОГ ЯКОМУ я поклоняюся і ЯКОГО я люблю і потребую, і я хочу, і я бажаю! Прости мене за мої гріхи! І я знаю, що всі згрішили і позбулися слави наших ТВОРЦІВ (Рим. 3:23​). Прости мене, ЯХУШУА, омий мене дочиста! Омити мене очистити! Тепер я сповідую свої гріхи перед ТОБОЮ- я лежу біля підніжжя Голгофського Хреста, де ТИ був розп'ятий і закатований і де ТИ помер о 3 годині (Мф. 27:45​-46). Після ТИ сказав: "закінчилося" (Ін. 19:30​). І все ж ТИ не залишився мертвим (Дії 2:24​; Євр. 7:16​) на третій день ТИ дійсно воскрес перед свідками (Діяння 2: 32; 1Кор. 15:4), і протягом 40 днів ТИ ходив по цій землі (Дії 1: 3; 1Кор. 15:3-8), до тих пір, поки ТИ не піднісши назад на Небеса перед свідками (Діяння 1: 9). ЯХУШУА ХА МАШІАХ деякі називають ІСУСОМ ХРИСТОМ, Я проголошую ТВОЄ Єврейське ІМ'Я зараз, перш ніж прийде Велика Скорбота.
  Це Ім'я використовується як лайка, коли вони кажуть " ІИСУС ХРИСТОС” і вони не сміють вимовляти це як прокляття мухаммеда, або аллаха, або будди або навіть сатани-але вони проклинають ІМ'Я ВИЩЕ ВСІХ ІМЕН, ОДНУ З ЧАСТИН СВЯТОЇ ТРІЙЦІ. І ТИ ЄДИНОРОДНИЙ СИН АББА ЯХУВЄХ, І РУАХ ХА КОДЕШ- і ВИ СВЯТА ТРІЙЦА і немає іншого. ВИ Є СО - ТВОРЦІ. ТИ СЛОВО яке СТАЛО плоттю (Ін. 1:14​). О ЯХУШУА, прости мене! ЯХУШУА ХА МАШІАХ, МЕСІЯ! Над цим Хрестом висіли слова: "ЦАР ІЗРАЇЛІВ” - і вони не змогли його зняти (Ін. 19:18​-22), тому що ВИ знову повертаєтеся, щоб Правити і Царювати (Іс. 9: 7; Мф. 25: 31; від. 1:7)! І о ЯХУШУА, Наречена ЯХУШУА, каже: "прийди, ЯХУШУА, прийди..." (Від. 22:17​, 20) але не всі гідні бути Нареченою ЯХУШУА, і так ТИ говориш в книзі Одкровення, "Блаженні всі, запрошені на Шлюбну Вечерю АГНЦЯ "(Рим. 19:9).

  О ЯХУШУА ХА МАШІАХ, прости мені мої гріхи! Омий мене! Омий мене чисто ЄДИНО ЧИСТОЮ СВЯТОЮ ЖРТВЕННОЙ КРОВ'Ю ! Коли ТИ ходив по цій землі 33 роки, У ТЕБЕ ніколи не було думки про гріх (2 Кор. 5:21​; 1 Ін. 3:5), У ТЕБЕ ніколи не було дії гріха (1 Пт. 2:22​), хоча ТИ і були спокушені всяким гріхом (Євр. 4:15​), ТИ сказав дияволу, щоб він зник (Мф. 4;ЛК 4; Мк 1:12​-13) -- він не мав на ТЕБЕ жодних прав (Ін. 14:30​). І він не матиме жодних прав на мене (1 Ін 5:18​) після того, як я вимовлю Молитву Спасіння.
  О ЯХУШУА ХА МАШІАХ, я вірю, що ТИ заплатив ціну за мої гріхи - на Голгофі-ТЕБЕ розіп'яли, ТЕБЕ катували. Над ТОБОЮ насміхалися, на ТЕБЕ плювали (МК 15:16​-19), як солдати грали навіть за одяг за ТВОЄЮ спиною (ін 19:23​-24).
  О ЯХУШУА ХА МАШІАХ, прости мене! І вклади в мене ВАШУ РУАХ ХА КОДЕШ, СВЯТУ ДУХ! Так щоб мені знати, коли я роблю правильно і неправильно! Пішли Утішителя. Нехай тепер УТІШНИЦЯ увійде в мене (ін. 14:16​). І я знаю, що ТИ не помер, але ТИ воскрес того третього дня, коли той великий валун був відкатаний, що солдати поклали там - і охороняли (Мф. 27:65-66) - але це не зупинило ТЕБЕ в той третій день; Я прошу ТЕБЕ увійти в моє серце, пробачити мені мої гріхи. Тепер я сповідуюсь ТОБІ у всіх гріхах і називаю їх! І я відвертаюся від них! - Тому що я був очищений від усієї неправди, всього бруду цього світу. Я віддаю ТОБІ своє життя і свою любов. Я не стану ТОБІ відмовляти.

  Category : Prophecies

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up