Loading the player...

Ізраїль, Я Кохаю Тебе, Я Дорікаю Тебе!

 • Ізраїль, Я Кохаю Тебе, Я Дорікаю Тебе!

  Прийдіть до МЕНЕ, ЯХУШУА! І Я, обіцяю, Я обійму Вас МОЇМИ Руками! Ваші гріхи будуть так далеко, як Схід від Заходу (Псалом (103) 102:12)! Я покрию вас МОЇМ заповітом КРОВІ! Я одягну кільце на палець! Я наповню вас РУАХ ХА КОДЕШ! Прийдіть до МЕНЕ, о, Ізраїль!

  Псалом 103 (102):12 Як далеко Схід від Заходу, так Віддалив ВІН від нас беззаконня наші;

  О, МОЯ КРОВ, МОЯ КРОВ, МОЯ КРОВ! Навіть одна крапля може врятувати весь Ізраїль! Вона могла б врятувати ВЕСЬ світ! Всього одна крапля! І все ж Я все пролив!

  Немає виправдання там, де ніхто не може сказати, що вони не знають МОЄ ІМ'Я. Ці Слова в МОЄМУ серці в цей день, о, Ізраїль.

  ІММАЯХ хоче зібрати вас і помістити її [Ізраїль] під ЇЇ крилами. (бо вона 'МАМА орлиця'! Вона не 'курка' [Матвія 23:37; Луки 13:34])! Вона хоче захистити вас! Те, що ви називаєте солодким Святим ДУХОМ, РУАХ ХА КОДЕШ хоче наповнити вас.

  Матвія 23:37 (див. також Луки 13: 34) Єрусалим, Єрусалим, що б'є Пророків і камінням побиває посланих до тебе! скільки разів хотів Я зібрати дітей твоїх ,як птах [тобто жінка - птах] збирає пташенят своїх під крила, і ви не захотіли!

  Прийдіть до МЕНЕ, о, Ізраїль! Прийміть КРОВ, яку Я пролив за вас на Голгофі!

  Цвяхи-шипи, які були вбиті в МОЇ Руки, Ноги! Терновий вінець був поміщений на МОЮ Голову. Я був побитий, за вас, о, Ізраїль! Все, що Я пройшов, було не тільки для цього світу, [ті], хто отримали це, але, о, Ізраїль, Я вибрав вас! Я вибрав вас, щоб йти по землі, по якій Я йшов. Я вибрав вас!

  О, Прийдить до МЕНЕ о, Ізраїль! Ви хочете вшанувати БОГА АББА ЯХУВЄХ, ОТЦЯ? Тоді вшануйте МЕНЕ. Бо ви не можете потрапити на Небеса, ви не можете прийти до АББА ЯХ без МОГО ІМЕНІ і МОЄЇ КРОВІ!

  О, Ізраїль! Знову встаньте за моральність! Світ хоче вас ненавидіти? Дайте їм причину: Встаньте за моральність! Встаньте за праведність! Ви робите те, що не робить жодна інша нація або країна на землі! Ви знову будете відокремлені для Святості! Змийте кров абортів з ваших рук!

  ​О, де знаходяться лідери,чиї серця належить МЕНІ? Хто не боїться-сказати: "О, Ізраїль, повернися знову! До того, що проповідував Мойсей (Моше)! До Святості! До Праведності!

  Є НОВИЙ ЗАПОВІТ КРОВІ і це МОЯ КРОВ, пролита за вас, як Я пролив її для всіх тих, хто прийняв це. Але прямо зараз, Ізраїль, Я говорю з вами!

  Поверніться!

  ​Повернутися. Поверніться до того, чого вчили колишні послідовники в давнину, Апостоли! Повернутися. Не просто повторюйте закони Тори-дотримуйтесь їх! Дотримуйтесь їх.

  Тому що Я так сильно кохаю вас!

  Знову Я попереджаю вас, коли ви бачите, що відбувається в цьому світі, коли ви бачите, навіть прийняті закони, називаючи Ізраїль "терористами" і ненависть, яка йде на вас і політичних лідерів, які кажуть, що вони друзі а, насправді, вороги.

  Існує людина, яка навіть не слідує МОЇМ Заповідям, але його звуть Дональд Трамп і він, дійсно, кохает Ізраїль! Він був би другом для вас.

  Бо Я спілкуюся з ним навіть зараз. Ось чому він вибрав віце-президента, якого він хотів би бачити поруч з собою в разі перемоги на виборах, але це не може статися, якщо достатня кількість людей не будуть молитися і діяти за їхніми молитвами, вийти і проголосувати.

  Я просто кажу вам зараз.

  Коли я говорив Єлішеві Єліяху і вона веліла молитовним воїнам молитися

  Category : Prophecies

  0 Comments and 0 replies
arrow_drop_up